Jak kupić akcje

Polska Giełda Bitcurex

Wielki boom na rynku kryptowalut sprawił, że pojawiło się również w naszym kraju coraz więcej osób, które myślą o inwestycji w ten rynek. Przygoda z kryptowalutami to oczywiście Bitcoin, którego kupno umożliwi nam dalsze inwestycje. Póki co giełdy, na których prowadzony jest handel krypotowalutami nie pozwalają na to, by wymianę prowadzić pomiędzy rzeczywiście istniejącymi walutami. To sprawia, że należy wejść w posiadanie BTC, by w ogóle zacząć myśleć o inwestowaniu w szerszym tego słowa pojęciu w kryptowaluty.

Na naszym rynku w posiadanie BTC można wejść dzięki istniejącej od jakiegoś czasu giełdzie Bitcurex, gdzie możliwa jest wymiana naszej krajowej waluty na pierwszą kryptowalutę, która święci swoje tryumfy od kilku miesięcy. Bitcurex to giełda, której założenia i konstrukcja jest bardzo prosta. Jest ona bowiem jedynie bramą do tego, by zacząć prawdziwe inwestycje w krytowaluty. Ze względu na ograniczenia giełd, które do tej pory powstały, pojawił się pomysł, by w inny sposób niż kopanie umożliwić nabycie BTC. Poprzez Bitcurex możemy handlować z innymi użytkownikami wymieniając naszą walutę na BTC. Jest to doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą zainwestować w BTC a także dla tych, którzy posiadaną krytpowalutę chcą wymienić na wymierny polski pieniądz.

To właśnie Bitcurex stał się giełdą, która sprawiła, że w Polsce mamy rosnącą liczbę zwolenników BTC i innych kryptowalut. Szybka rejestracja oraz możliwość dokonania depozytu sprawia, że bardzo szybko możemy zacząć korzystać z intuicyjnego panelu kupna/sprzedaży. Wchodząc w posiadanie BTC na giełdzie Bitcurex można posiadaną walutę przesłać na jedną z liczących się giełd międzynarodowych np. Crypsty, by rozpocząć wymianę BTC na inne kryptowaluty, które rokują dobrze i z czasem mogą przynieść zyski.

Jeśli więc interesują Cię inwestycje w kryptowaluty zacznij od Bitcurex, by wejść w posiadanie odpowiedniej ilości Bitcoinów, tak by umożliwić sobie zakup innych walut na zagranicznych giełdach.